لیگ NBA، انتها پیروزی های متوالی لیکرز، شکست سنگین اسپرز در دیترویت

به گزارش مجله کامپیوتر، تیم بسکتبال دالاس موریکس به فرایند شکست ناپذیری لس آنجلس لیکرز در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا انتها داد.

لیگ NBA، انتها پیروزی های متوالی لیکرز، شکست سنگین اسپرز در دیترویت

به گزارش مجله کامپیوتر، تیم دالاس موریکس با پیروزی صبح امروز مقابل لس آنجلس لیکرز در سالن استیپلز سنتر به فرایند 10 پیروزی متوالی این تیم در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا پایان داد.

دالاس با درخشش لوکا دونچیچ، ستاره اسلوونیایی خود که در این بازی 27 امتیاز، 10 پاس گل و 9 ریباند داشت، میزبان خود لیکرز را شکست داد. لبران جیمز نیز 25 امتیاز، 8 پاس گل، 9 ریباند و 4 توپ ربایی برای لیکرز انجام داد. آنتونی دیویس هم 27 امتیاز و 10 ریباند دیگر برای میزبان داشت.

دالاس شروع خیره کننده ای در نیمه دوم بازی داشت و در ابتدا 25 بر 8 و در پایان 35 بر 17 در کوارتر سوم به پیروزی رسید. میهمان ویژه این بازی، درک نوویتسکی، اسطوره آلمانی دالاس بود که از سوی تماشاگران سالن استیپلز سنتر مورد تشویق قرار گرفت.

در بازی دیگر که در سالن لیتل کیسرز شهر دیترویت برگزار شد، تیم میزبان، شکست سنگینی را به سان آنتونیو اسپرز تحمیل کرد و با اختلاف 34 امتیاز به پیروزی رسید.

توورنتو رپتورز، قهرمان فصل پیش لیگ نیز در سالن اسکاتیا بانک پیروز به شکست میهمان خود یوتا جز شد و به پانزدهمین پیروزی خود در فصل جاری رسید.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

بوستون113 - نیویورک 104

ممفیس 115 - مینه سوتا 107

دالاس 114 - لس آنجلس لیکرز 100

سان آنتونیو 98 - دیترویت 132

اوکلاهماسیتی 107 - نیواورلینز104

گلدن استیت 96 - اورلاندو 100

یوتا 110 - تورونتو 130

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ NBA، انتها پیروزی های متوالی لیکرز، شکست سنگین اسپرز در دیترویت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ NBA، انتها پیروزی های متوالی لیکرز، شکست سنگین اسپرز در دیترویت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید