مهدی طارمی در تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال

به گزارش مجله کامپیوتر، سایت لیگ برتر فوتبال پرتغال نام مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو را در لیست 11 نفره تیم منتخب این رقابت ها در فصل 22-2021 قرار داد.

مهدی طارمی در تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال

این سایت با تمجید از طارمی نوشته است: تیم منتخب فصل با انتخاب طارمی کامل شد. مهاجم تیم پورتو یکی از چهره های برجسته لیگ بود که به طور مستقیم در ثبت 31 گل برای آبی و سفیدپوشان نقش داشت. طارمی که برترین فصل دوران بازیگری اش را سپری کرد، یکی از نفراتی است که بیشترین رأی را از سوی مربیان و کاپیتان های تیم های لیگ برتر برای حضور در تیم منتخب فصل انتخاب شده اند. مهاجم ایرانی که هر هفته بر مقدار تأثیرگذاری اش در تیم تحت راهنمایی سرجیو کنسیسائو اضافه کرد، در مجموع 2 هزار و 613 دقیقه در لیگ بازی کرد که در این مدت زمان 20 گل زد و 11 پاس گل داد؛ آماری که نشان می دهد او برای تیم آبی و سفیدپوش چه نقش تأثیرگذاری داشته است.

سایت لیگ برتر پرتغال در ادامه می نویسد: به این ترتیب طارمی با تأثیرگذاری مستقیم در 31 گل از 86 گل تیمش در این فصل از لیگ برتر و بعلاوه 5 بار کسب عنوان برترین بازیکن مسابقه، به عنوان آخرین نفر تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال در فصل 22-2021 انتخاب شد.

منبع: فرارو

به "مهدی طارمی در تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی طارمی در تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید