طرفداران پورتو طارمی را به صدر بردند ، اختلاف 27 امتیازی ستاره ایرانی

به گزارش مجله کامپیوتر، برای رسیدن پورتو به ثبات نقش مهدی طارمی انکارناشدنی است و ستاره ایران مثل فصول گذشته به اسلحه بزرگ کونسیسائو نام گرفت

طرفداران پورتو طارمی را به صدر بردند ، اختلاف 27 امتیازی ستاره ایرانی

به گزارش مجله کامپیوتر پورتو در چارچوب هفته نوزدهم لیگ پرتغال در روز یکشنبه میزبان ویزلا است. در جدول رقابت های لیگ پرتغال، اکنون بنفیکا با 50 امتیاز در صدر قرار گرفته است و پورتو با یک بازی کمتر و 42 امتیاز دوم است. در صورت پیروزی پورتو مقابل ویزلا به این اختلاف می تواند به 5 امتیاز کاهش پیدا کند.

با اینکه پورتو در این فصل مثل بنفیکا کار را شروع نکرد ولی در ادامه توانست با تداوم پیروزی های خود به روزهای قدرتمند گذشته بازگردد.

برای رسیدن پورتو به ثبات نقش مهدی طارمی انکارناشدنی است. ستاره ایران مثل فصول گذشته به اسلحه بزرگ کونسیسائو نام گرفت و توانست بار گلزنی و گلسازی تیمش را به دوش کشد.

طارمی با اختلاف در تمامی متر و معیارها برترین بازیکن پورتو است. صفحه هواداری پورتو که در ابتدای فصل تمام اتفاقات بازی را زیر نظر گرفته با دادن امتیازها در هر بازی مدعی شد که ستاره ایران با اختلاف 27 امتیاز در صدر قرار گرفته است.

این صفحه هواداری طارمی را با 78 امتیاز برترین بازیکن کنونی پورتو دانست و در ادامه استاکیو با 51 امتیاز، اوتاویو 47 امتیاز، گالنو 45 امتیاز، دیگو کاستا 38 امتیاز و ژوائو ماریو 29 امتیاز را در مقام های دوم تا ششم قرار داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "طرفداران پورتو طارمی را به صدر بردند ، اختلاف 27 امتیازی ستاره ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران پورتو طارمی را به صدر بردند ، اختلاف 27 امتیازی ستاره ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید