نوروز 98 ، ورزش در تلویزیون

به گزارش مجله کامپیوتر، سیمای جمهوری اسلامی ایران برای نوروز 98 برنامه های متنوع ورزشی را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.

نوروز 98 ، ورزش در تلویزیون

به گزارش مجله کامپیوتر، سیمای جمهوری اسلامی ایران برای نوروز 98 مانند سالهای قبل برنامه های متنوعی را برای مخاطبان خود در نظر گرفته است و در کوشش است تا سلیقه های متفاوت را در تعطیلات نوروز سرگرم و از برنامه های تلوزیون راضی نگه دارد.

یکی از بخش هایی که همواره مورد توجه مردم بود و تلوزیون نیز به آن توجه ویژه داشته، برنامه های ورزشی است. سال جاری نیز در نوروز برنامه های متفاوت ورزشی روی آنتن شبکه های سیما می رود که به معرفی این برنامه ها خواهیم پرداخت.

  • ستاره ساز

مسابقه استعدادیابی ستاره ساز به تهیه نمایندگی جواد فرحانی و کارگردانی نیما بانک تازه ترین مسابقه شبکه سه تلویزیون است که با اجرای محمدحسین میثاقی و امیرعلی دانایی از نوروز 98 پخش خواهد شد.

این مسابقه در پی کشف استعدادهای فوتبالی در نقاط مختلف کشور است و با حضور چهره های شناخته شده فوتبال ایران مانند مجتبی جباری، خداداد عزیزی، فیروز کریمی و ادموند بزیک به عنوان کارشناس در نقاط مختلف کشور کار استعدادیابی از متقاضیان انجام شد و مجموعاً 168 نفر به مسابقه راه یافتند.

لوکیشن اصلی این برنامه در محل بوستان ولایت واقع شده است و در نوروز 98 هر شب و بعد از آن نیز به صورت هفتگی روی آنتن شبکه سه می رود.

  • طرفدار ایرانی

برنامه طرفدار ایرانی یکی از برنامه های فوتبالی شبکه سوم سیما است که فقط برای ایام نوروز تهیه شده است . این برنامه یک برنامه مستند با اجرای محمدرضا احمدی است که فوتبال ایران و اتفاقات مهم ملی آن را از سال 2007 تا جام ملت های آسیای سال 2019 را آنالیز می نماید. سبک این برنامه تقریبا شبیه مستند داستان یک صعود است و در 13 قسمت یک ساعته ، هر روز در تعطیلات نوروز پخش می گردد.

کارشناس این برنامه امیر حاج رضایی است و مهمانانی نیز در این برنامه به فراخور موضوع آن روز و مسابقه ای که می خواهند آنالیز نمایند، در آن حضور دارند. نکونام، تیموریان، امیر حسین صادقی، غلامرضا عنایتی، محمد نصرتی، علیرضا فغانی، رحمان رضایی و هادی طباطبایی از جمله مهمانان این برنامه هستند.

این برنامه در برج میلاد تهران ضبط شده است.

  • ویدیو چک

برنامه ویدیو چک که در ایام عادی سال پنجشنبه شب ها روی آنتن شبکه ورزش می رفت و اتفاقات ورزشی را با زبان طنز آنالیز می نماید، در ایام نوروز هر شب روی آنتن شبکه ورزش می رود. این برنامه با اجرای عبدالله روا ، هواداران و مخاطبان خاص خود را پیدا نموده است و در شبهای نوروز با آنالیز طنزگونه اتفاقات ورزشی سال 97 پخش خواهد شد.

  • شوتبال

برنامه شوتبال که مدتی است پنجشنبه شبها روی آنتن شبکه نسیم می رود، در ایام نوروز هر شب ساعت 20 از این شبکه پخش خواهد شد.

مجری این برنامه امیر حسین رستمی هنرمند سینما و تلویزیون است و در آن ورزشکاران، هنرمندان و مردم به مسابقات متنوع ورزشی می پردازند.

  • نوروز فوتبالی

برنامه نوروز فوتبالی سال جاری نیز در ایام نوروز همانند نوروز سال گذشته از شکبه ورزش پخش می گردد. این برنامه مصاحبه محور که آنالیز اتفاقات فوتبال ایران می پردازد، هر روز ساعت 14 روی آنتن شبکه ورزش می رود.

  • ایران دخت

برنامه ایران دخت شبکه ورزش نیز در ایام نوروز هر روز پخش می گردد. این برنامه به مصاحبه با بانوان ورزشکار کشورمان اختصاص دارد.

شبکه ورزش همچنین در ایام نوروز برنامه ها و مستند های دیگر فوتبالی و همچنین برنامه لذت فوتبال که مختص پخش زنده مسابقات فوتبال در اروپاست نیز دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "نوروز 98 ، ورزش در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروز 98 ، ورزش در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید