نگاهی به کلکسیون هواپیما ها و خودرو های برد پیت

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: زمانی که برای اولین بار برد پیت را در فیلم تلما و لوییز، محصول سال 1991 دیدیم هرگز فکرش را نمی کردیم روزی فرا برسد که این هنرپیشه خوش تیپ به یکی از برجسته ترین ستاره های روز جهان تبدیل گردد و روزی نباشد که نام برد پیت را در رسانه های سینمایی نشنویم.

نگاهی به کلکسیون هواپیما ها و خودرو های برد پیت

برد پیت پس از بازی در فیلم تلما و لوییز نظر بزرگان هالیوود را جلب کرد و به همین دلیل نیز پیشنهاد بازی در فیلم های معروفی مانند مصاحبه با خون آشام و افسانه های خزان را دریافت کرد و در کنار هنرپیشه های بزرگی مانند تام کروز، آنتونیو باندراس، کریستین اسلیتر و آنتونی هاپکینز نهاده شد. هنرنمایی او باعث شد تا برد پیت در جمع ستاره های خوش تیپ و پرهوادار مرد هالیوود قرار بگیرد و یکی از پس از دیگری پیشنهاد بازی برای ایفای نقش در فیلم های پرفروش دریافت کند.

بخت با برت پیت یار بود و این سوپراستار جهانی سینما که در جوانی پیشخدمتی می کرد و مدتی نیز لباسی شبیه به مرغ بر تن می کرد تا برای یک فروشگاه زنجیره ای تبلیغ کند، این روز ها به ستا ره ای تبدیل شده که پولش از پارو بالا می رود و نمی داند با ثروتش چه کار کند.

در نتیجه برت پیت نیز همانند دیگر سلبریتی های همقطار خودش قسمتی از ثروت اش را خرج خرید خودرو های گران قیمت نموده است و به سلامتی اینقدر پول دارد که حتی از عهده خریداری هواپیمای نیز بر می آید. به این ترتیب با توجه به اینکه دو جین خودرو و موتورسیکلت جذاب و هیجان انگیز در گاراژ برد پیت قطار شده اند در ادامه با هم نگاهی به کلکسیون خودروها، هواپیما و هلیکوپتر و موتورسیکلت های این سوپراستار جهانی هالیوود خواهیم داشت.

هلیکوپتر

انصافاً باید اعتراف کرد رانندگی با خودرو به هر اندازه هم که لذت داشته باشد باز هم تجربه پرواز، چیز دیگری است و بدون شک سوار شدن بر هلیکوپتر احساس هیجان انگیزتری نسبت به سواری در جاده ها دارد. به همین دلیل زمانی که روابط آنجلینا جولی و برد پیت تیره و تار شده بود، آنجلینا برای اینکه دل برد را بدست بیاورد یک هلیکوپتر 1.6 میلیون دلاری برای او خرید. او در کنار خرید این هلیکوپتر یک دوره پرواز با آن را نیز به برد پیت هدیه داد.

برد پیت و آنجلینا جولی محل مخصوص فرود هلیکوپتر در خانه ای که در جنوب فرانسه داشتند نیز تعبیه کردند تا به راحتی از خانه شان به محل برگزاری جشنواره کن پرواز نمایند. جالب اینجاست هلیکوپتری که آنجلینا جولی به برد پیت هدیه داده، به راحتی تا 8 سرنشین را در خود جای می دهد و برد پیت به همراه دوستان و آشنایانش با این هلیکوپتر به هرجا که دلشان می خواهد سفر می نمایند.

تسلا مدل اس

برد پیت از آن دسته سلبریتی هایی است که علاقه زیادی به برند خودروساز تسلا دارد و برای اثبات این امر می توان به دو دستگاه تسلا مدل اس خاکستری و مشکی برد پیت اشاره نمود که در گاراژ شخصی او نهاده شده اند. از آنجایی که می دانید برد پیت 6 فرزند دارد که 3 تای آن ها فرزندخوانده هستند باید گفت بعید به نظر می رسد این تعداد جمعیت در تسلا مدل اس به راحتی جا شوند.

با این حساب شاید بهتر بود برد پیت یک دستگاه تسلا مدل ایکس می خرید که فضا و جای بیشتری برای سرنشین ها دارد. جالب اینجاست که مدتی پیش برد پیت سوار بر خودروی تسلا مدل اس خاکستری خود بود که با چند خودروی دیگر تصادف کرد. اطلاعات زیادی از این تصادف نداریم، اما مطمئن هستیم راننده های دیگری که با برد پیت تصادف نموده اند بدون شک خاطره ای تعریف کردنی از این تصادف در ذهن شان مانده است. خوشبختانه در این حادثه برد پیت و سرنشین های دیگر خودرو هایی که با آن ها تصادف نموده بود هیچ آسیبی ندیدند. جالب اینجاست که تسلا مدل اس برد پیت نیز در این تصادف آسیب زیادی ندید و مدتی بعد نیز هواداران باز هم برد پیت را سوار بر همین خودرو در خیابان مشاهده کر دند.

کامارو اس. اس

سلبریتی را سراغ نداریم که عاشق خودرو های شورولت نباشد و برد پیت نیز علاقه زیادی به کامارو اس. اس دارد. این کامارو ممکن است برای برد پیتی که خانواده ای پرجمعیت دارد خودروی مناسبی به حساب نیاید، اما مطمئن هستیم به لحاظ سرعت و قدرت، برد پیت را ناامید نمی نماید.

کامارو اس. اس از یک پیشرانه قدرتمند از نوع V8 بهره می گیرد و این موتور چیزی نزدیک به 400 اسب بخار نیرو در اختیار برد پیت قرار می دهد تا با نهایت سرعت در خیابان های لس آنجلس جولان بدهد. اگر اطلاعات خوبی در مورد کامارو اس. اس داشته باشید حتماً به خوبی می دانید که این خودرو سقف متحرک دارد، اما در بیشتر مواقع برد پیت در حالی سوار بر این خودرو دیده شده که سقف آن پوشیده شده بود و این امر از این حکایت دارد که برد پیت تمایلی ندارد سوار بر یک خودروی روباز در معرض دید پاپاراتزی ها قرار بگیرد.

جیپ چروکی

اگر به تصویری که از برد پیت و جیپ جروکی اش قرار داده ایم با دقت نگاه کنید، متوجه خواهید شد که برد پیت در این تصویر جوان تر از چیزی است که این روز ها او را می بینیم. دلیل این امر هم این است که تصویر برد پیت و جیپ چروکی اش به سال 1996 باز می گردد و از آن موقع به بعد برد پیت سوار بر این جیپ نشده.

در این بین گفته می گردد که برد پیت همچنان جیپ چروکی خود را در گاراژ نگه می دارد و به رغم اینکه دیگر سوار این خودرو نمی گردد، برنامه ای هم برای فروش آن ندارد. به این نکته نیز اشاره کنیم که با توجه به افزایش تعداد اعضای خانواده برد پیت، احتمال اینکه در آینده دوباره سوار بر این جیپ چروکی گردد هیچ بعید نیست چرا که جیپ چروکی شاسی بلند بزرگ و جاداری است که اعضای یک خانواده به راحتی در آن جا می شوند.

شورولت تاهو

اگر اهل فیلم های پلیسی و جاسوسی باشید بدون شک شورولت تاهو را زیاد در این فیلم ها دیده اید. از قرار معلوم سلبریتی ها نیز علاقه زیادی به شورولت تاهو دارند و به همین دلیل نیز هست که برد پیت یک دستگاه شورولت تاهو در گاراژ شخصی اش نگهداری می نماید.

شورولت تاهویی که برد پیت خریداری نموده یکی از خودرو های مورد علاقه وی به حساب می آید و مدتی پیش نیز برد پیت سوار بر این خودرو در حالی که برای خرید به سمت یکی از فروشگاه های مک دونالد می رفت توسط هواداران مشاهده شد و عکس او سوار بر شورولت تاهو دست به دست در اینترنت چرخید.

بی. ام؛ و هیدروژن

7

استفاده از خودرو های پاک و کم مصرف این روز ها حسابی مد شده است و سلبریتی های زیادی را سراغ داریم که به جای سوار شدن بر خودرو های گران قیمت و پر مصرف ترجیح می دهند خودرو های ارزان قیمت تری که مصرف کمتری هم دارند سوار شوند. برد پیت نیز یکی از هواداران پر و پا قرص استفاده از خودرو های کم مصرف است و به همین دلیل نیز در بالا اشاره نمودیم که برد پیت دو دستگاه تسلا مدل اس در گاراژ شخصی اش دارد.

در کنار این خودور های تسلا، بی. ام؛ و هیدروژن 7 نیز یکی دیگر از خودرو هایی بود که در زمان معرفی، تبلیغات زیادی در مورد کم مصرف بودن این خودرو انجام شد. از طرف دیگر بی. ام؛ و برای تبلیغات بیشتر، تعدادی محدود از بی. ام؛ و هیدروژن 7 را کاملاً اختصاصی برای سلبریتی ها فراوری کرد تا سوارشدن چهره های سرشناس بر بی. ام؛ و 7 به تبلیغی برای این خودرو تبدیل گردد. برد پیت اوایلی که این خودرو را گرفته بود حسابی از آن استفاده می کرد و حتی برای مراسم افتتاحیه فیلم 13 یاران اوشن نیز سوار بر همین بی. ام؛ و هیدروژن 7 شد.

جالب است بدانید بی. ام؛ و هیدروژن 7 به جای اینکه از سوخت الکتریکی استفاده کند و پیشرانه ای الکتریکی داشته باشد، از سیستم سوخت هیدروژن بهره می گیرد و با با یک باک پر از هیدروژن به راحتی مسافتی برابر با 200 کیلومتر را طی می نماید و پس از آن هم مصرف سوخت به بنزین تغییر پیدا می نماید تا بتوان با این خودرو 500 کیلومتر دیگر را نیز طی کرد.

چندین دستگاه دوکاتی سریع و قدرتمند

شاید باورتان نگردد، اما برد پیت دو جین دوکاتی در گاراژش دارد و تعداد این دوکاتی ها به اندازه ای است که یک مطلب کامل را باید به معرفی دوکاتی های برد پیت اختصاص بدهیم. چندین دستگاه دوکاتری مانستر از مدل های 696 تا اس. 4. آر را می توان تنها قسمتی از گلکسیون دوکاتی های برد پیت نام برد.

اگر از هواداران موتورسیکلت باشید حتماً به خوبی می دانید که دوکاتی مانستر موتورسیکلت ایده آلی برای ایاب و ذهاب در خیابان های پرترافیک است و گزینه خوبی برای موتورسواری در کوهستان به حساب می آید. این موتورسیکلت در جاده های بیرون از شهر نیز عملکرد خوبی دارد و عملاً از آن به عنوان یک موتورسیکلت همه فن حریف می توان نام برد.

از دوکاتی های مانستر موجود در کلکسیون موتورسیکلت های برد پیت که بگذریم که گل سرسبد این موتورسیکلت ها می رسیم که یک دستگاه موتور دِسمادِسیدی (desmosedici) است که نسخه خیابانی موتوجی پی دوکاتی است. این موتورسیکلت از آن دسته موتور های نایاب به حساب می آید و تنها چندین نفر از علاقه مندان موتورسیکلت در جهان افتخار سواری دریافت از دوکاتی دسمادسیدی را دارند.

موتورسیکلت هاسوارنا نودا 900 آر

برخی مواقع تعدادی از خودرو ها و موتورسیکلت ها به اندازه ای جذابیت دارند که قبل از اینکه رسما راهی بازار شوند هواداران برای آن ها سر و دست می شنمایند. هاسوارنا نودا 900 آر (Husqvarna Nuda 900 R) دقیقاً یکی از همین موتورسیکلت ها بود که قبل از اینکه راهی بازار گردد به اندازه ای جذابیت داشت که سلبریتی های زیادی تمایل به خرید این موتورسیکلت کردند و شرکت سازنده نیز به ندای این سلبریتی ها پاسخ مثبت داد و قبل از عرضه رسمی این موتورسیکلت را در اختیار مشتریان خاص خود قرار داد.

یکی از این سلبریتی ها برد پیت بود که قبل از بقیه هواداران توانست افتخار سواری با هاسوارنا نودا را از آن خود کند. جالب است بدانید پس از معرفی رسمی نیز این موتورسیکلت توانست ثابت کند ارزش این همه توجه را دارد و نظر تمام کارشناسان جهانی موتورسیکلت را به خود جلب کرد.

پیشرانه این موتورسیکلت توسط بی. ام؛ و ساخته شده و هاسوارنا آن را بهینه سازی نموده است. این پیشرانه 900 سی. سی ظرفیت دارد و با یک موتورسیکلت اسپرت طرف هستیم که برای جاده های خاکی و عبور از جهت های سخت طراحی شده است. عکسی که برد پیت با این موتورسیکلت برداشته نیز از این حکایت دارد که کاملاً به داشتن هاسوارنا نودا 900 آر افتخار می نماید و مطمئن سواری خوبی را با این موتورسیکلت تجربه نموده است.

موتورسیکلت ام. وی آگوستا بروتال

اگر از هواداران موتورسواری هستید بدون شک ام. وی آگوستا بروتال (MV Agusta Brutale) را می شناسید و به خوبی می دانید که این موتورسیکلت نه تنها ظاهری شیک و زیبا دارد بلکه بسته به سلیقه مشتری با پیشرانه های متفاوتی به لحاظ قدرت موتور عرضه شده است.

ناگفته پیدا است که برد پیت قوی ترین مدل از موتورسیلکت ام. وی آگوستا بروتال را انتخاب نموده و به لحاظ زیبایی نیز یکی از شیک ترین این موتورسیکلت ها را در اختیار دارد. جالب است بدانید فراوری ام. وی آگوستا بروتال به سال 2001 باز می گردد و در طول سال ها، این موتورسیکلت پرهوادار مدل های جدیدی را تجربه نموده که بهینه سازی های زیادی در آن ها اعمال شده است. جالب تر اینکه لوییس هملیتون، قهرمان فرمول وان نیز یکی از مشتری های پر و پا قرص این برند ایتالیایی است و یک دستگاه موتورسیکلت ام. وی آگوستا بروتال را که برای او شخصی سازی شده است را در اختیار دارد.

موتور سیکلت جسی روک کی. تی. ام

برند جسی روک برای بسیاری از هواداران معمولی موتورسیکلت، برند شناخته شده ای نیست، اما حرفه های جهانی موتورسواری به خوبی برند جسی روک را می شناسند و از کیفیت موتورسیکلت های این برند باخبر هستند. برد پیت که علاقه زیادی به موتورسواری دارد چندین دستگاه موتورسیکلت با مدل های مختلف را از برند جسی روک خریداری نموده است که یکی از معروف ترین آن ها را می توان جسی روک کی. تی. ام (JESSE ROOKE KTM)، نام برد.

با اولین نگاه به این موتور سیکلت متوجه خواهید شد که با موتوری قدرتمند و چابک طرف هستیم، موتورسیکلتی که برد پیت سوار آن می گردد به صورت اختصاصی برای بالا رفتن از موانع و صخره ها طراحی شده و بعید می دانیم مانعی پیدا گردد که بتواند جلوی این موتورسیکلت را بگیرد.

جسی روک کی. تی. ام صدای اگزوز بسیار بلند و هیبت انگیزی دارد و از چندین کیلومتر دورتر متوجه نزدیک شدن این موتورسیکلت خواهید شد.

موتورسیکلت ایندین لری

ایندین لری (INDIAN LARRY) یکی از عاشقان موتورسیکلت بود که عمر و جانش را برای عشق به موتورسیکلت گذاشت. علاقه زیاد او به موتورسیکلت باعث شده بود تا موتورسیکلت هایش را شخصات بسازد و به همین دلیل نیز موتور هایی که از او باقی مانده در میان موتورسیکلت های آنتیک و نایاب جهان به حساب می آیند.

عمر ایندین لری به جهان نبود و در سال 2004 وقتی که یک برنامه بدلکاری را برای شبکه دیسکاوری انجام می داد دچار حادثه شد و از جهان رفت. جالب است بدانید ایندین لری در ابتدا یک دزد بانک بود، اما پس از مدتی از کار های گذشته اش پشیمان می گردد و به فیلسوفی پرهوادار تبدیل می گردد که ید طولایی در موتورسیکلت سواری و ساخت آن نیز داشت.

این امر باعث شده تا تمامی موتورسیکلت هایی که ایندین لری از خود به جای گذاشته است شخصاً از صفر تا صد توسط خودش طراحی شده باشد و حتی فرمان موتور و پدال ها نیز توسط ایندین لری ساخته شده است. فرآیند ساخت موتورسیکلت ممکن است در نگاه اول ساده به نظر برسد، اما از آن کار هایی است که فرد باید عاشق باشد تا بتواند مشقت های آن را تحمل کند. برد پیت نیز که عاشق موتورسواری است یک دستگاه موتورسیکلت ایندین لری را به کلکسیون شخصی اش اضافه نموده است.

موتورسیکلت تایپ 9 زیرو انجینیرینگ

برد پیت به اندازه ای پول و ثروت دارد که بهترین موتورسیکلت های رایج جهان را سوار شده است و در گاراژ خود این موتورسیکلت ها را نگهداری می نماید، در نتیجه دیگر موتورسیکلت های معمولی پاسخ علاقه برد پیت را نمی دهند و به دنبال موتورسیکلت های خاص تر می گردد. به همین منظور نیز یک دستگاه موتورسیکلت تایپ 9 زیرو انجینیرینگ (Zero Engineering) در گاژار برد پیت به چشم می خورد.

برند زیرو انجینیرینگ، یکی از برند های بسیار معروف در جهانی موتورسیکلت سواری حرفه ای است و توسط شینیا کیمورا (Shinya Kimura) تاسیس شده است. شینیا که اکنون 57 سال سن دارد در سال 1992 این برند را با هدف شخصی سازی موتورسیکلت ها راه اندازی کرد و انصافاً هم باید گفت شینیا کیمورا کارش را حسابی بلد است.

موتورسیکلت تایپ 9 زیرو انجینیرینگ از آن دسته موتورسیکلت هایی است که جذابیت و ظاهر خاص آن هواداران را به خود جلب می نماید و به همین دلیل نیز هر از گاهی برد پیت سوار بر این موتورسیکلت در میان هواداران حاضر می گردد و حسابی آن ها را ذوق زده می نماید.

موتورسیکلت روکی دبیلو. سی. سی 140 سی. اف. ال

با نگاهی به گاراژ برد پیت به راحتی متوجه خواهید شد که سوپراستار جهانی هالیوود از موتورسیکلت سیری ندارد و حتی اگر بهترین موتورسیکلت های جهان را در اختیار داشته باشد باز هم موتور های بیشتری می خواهد.

به همین دلیل نیز یک دستگاه موتورسیکلت روکی دبیلو. سی. سی 140 سی. اف. ال (ROOKE/WCC 140 CFL) را در کلکسیون برد پیت شاهد هستیم. این موتورسیکلت ماحصل همکاری جسی جیمیز و جسی روکی است و به لحاظ ظاهر نیز، شکل و شمایلی جذاب و عجیب دارد. موتورسیکلتی که برد پیت سوار آن می گردد بر اساس نسل اول موتورسیکلت دبلیو. سی. سی سی. اف. ال ساخته شده و بهینه سازی هایی زیادی را در این موتورسیکلت نسبت به نسل های قبلی آن شاهد هستیم.

جالب است بدانید برد پیت گاه و بیگاه سوار بر این موتورسیکلت در خیابان های لس آنجلس دیده می گردد و کاملاً تعیین است که با یکی از موتورسیکلت های مورد علاقه برد پیت سر و کار داریم.

اکوسی تیتانیوم سری ایکس. ایکس

برای شما از علاقه برد پیت به موتورسیکلت گفتیم، همین علاقه باعث شد برد پیت به سرش بزند و گران قیمت ترین موتورسیکلت جهان را خریداری کند. این موتورسیکلت که برد پیت در سال 2013 آن را خریداری کرد اکوسی تیتانیوم سری ایکس. ایکس (ECOSSE TITANIUM SERIES XX) نام دارد و گفته می گردد که در زمان خرید، برد پیت مبلغ 300 هزار دلار برای آن هزینه کرد.

جالب اینجاست که برد پیت چنین قیمت گزافی را بی دلیل خرج این موتورسیکلت ننموده است و با موتوری طرف هستیم که از هر لحاظ از سایر موتورسیکلت ها یک سر و گردن بالاتر است. جالب تر اینکه برد پیت دلش برای پولی که خرج این موتورسیکلت نموده نمی سوزد و بار ها سوار بر این موتورسیکلت در خیابان های لس آنجلس دیده شده است.

به این ترتیب امیدواریم سایر راننده ها با موتورسیکلت 300 هزار دلاری برد پیت تصادف ننمایند، چرا که یک تصادف معمولی با این موتورسیکلت، هزینه زیادی را روی دست برد پیت خواهد گذاشت.

موتورسیکلت شخصی سازی شده شینیا کیمورا

برای شما گفتیم که شینیا کیمورا یکی از بزرگان شخصی سازی موتورسیکلت است و به همین دلیل نیز برد پیت که به خوبی می داند شینیا کار خودش را بلد است چندین دستگاه موتورسیکلت شخصی سازی شده از برند شینیا کمیورا در گاراژ خودش دارد.

این موتورسیکلت ها به اندازه ای شخصی سازی شده اند که به راحتی نمی توان مدل دقیق آن ها را تشخیص داد و تنها پیشرانه دوکاتی مدل 1974 را می توان در این موتورسیکلت ها تعیین کرد. ناگفته نماند در سبک شخصی سازی که شینیا کیمورا در موتورسیکلت هایش اعمال می نماید طراحی موتورسیکلت های ژاپنی کاملاً تعیین است و شاید به همین دلیل نیز باشد که برد پیت موتور های شخصی سازی شده با این برند را انتخاب نموده است تا تمایز بیشتری با سایر موتورسیکلت های آمریکایی و اروپایی داشته باشند.

هواپیمای اسپیت فایر

گاهی اوقات در میان کلکسیون سلبریتی ها چشم مان به چیز های عجیب و غریبی می افتد که داشتن آن ها فقط از یک سلبریتی انتظار می رود. یکی از این موارد هواپیمای اسپیت فایری است که گفته می گردد برد پیت با قیمت 3.3 میلیون دلار خریداری نموده است.

همان گونه که از نام و ظاهر این هواپیما پیداست، ساخت آن به جنگ جهانی دوم باز می گردد، جنگنده اسپیت فایر در آن موقع رقیب اصلی هواپیمای آلمانی مسرشمیت (Messerschmitt) بود و نیرو های متفقین به لطف این هواپیما صدمات زیادی را به نازی ها وارد کردند.

خریدن این هواپیما از جانب برد پیت بی دلیل نیست و اگر فیلم های او را دیده باشید حتماً فیلم خشم، محصول سال 2013 را به خاطر دارید و یادتان هست که داستان این فیلم در جنگ جهانی دوم روایت می شد. از قرار معلوم برد پیت به صورت کاملاً خصوصی دوره خلبانی با این هواپیما را نیز دیده و به همین دلیل نیز این هواپیما را خریداری کرد تا هر زمان که خواست با سوار شدن بر آن، یاد گذشته ها کند.

آئودی کیو

7

برد پیت مدتی پیش یک دستگاه آئودی کیو 7 خریداری کرد، این شاسی بلند بزرگ و جادار گزینه خوبی برای برد پیت و خانواده پرجمعیت او است و به لحاظ ظاهر و نیرو نیز با خودرویی جذاب و قدرتمند طرف هستیم.

آئودی کیو 7 در چندین مدل مختلف با پیشرانه های متفاوت عرضه شده است و با توجه به سلیقه ای که از برد پیت سراغ داریم مطمئن هستیم بدون شک قدرتمندترین این مدل ها را انتخاب نموده است.

لکسوس ال. اس 460 اف اسپرت

لکسوس استاد ساخت خودرو های شیک و لاکچری است و به همین دلیل نیز هست که در گاراژ بیشتر سلبریتی ها دست کم یک دستگاه لکسوس به چشم می خورد. برد پیت در مورد انتخاب لکسوس نیز خوش سلیقگی به خرج داده است و لکسوس ال. اس 460 اف اسپرت، به لحاظ ظاهر خودرویی بسیار زیبا و اشرافی است.

از طرف دیگر این خودرو به لحاظ امکانات داخلی نیز چیزی کم و کسر ندارد و به پیشرفته ترین فناوری های روز جهان مجهز است.

استون مارتین ونکوییش نسخه کربن

هدیه دادن سلبریتی ها هم با افراد معمولی فرق می نماید و چهره های مهم و سرشناس رسم دارند گران ترین خودرو های جهان را به یکدیگر هدیه دهند. به همین منظور آنجلینا جولی زمانی که هنوز رابطه خوبی با برد پیت داشت در سال 2015 یک دستگاه استون مارتین ونکوییش نسخه کربن را به او هدیه داد.

آنجلینا جولی این خودروی 300 هزار دلاری را برای برد پیت خرید تا از او برای همراهی که در مراحل درمان اش داشته بود تشکر کند. جالب است بدانید یک لایه فیبر کربن بر روی بدنه این خودرو کشیده شده و پنجره های این استون مارتین نیز کاملاً دودی و تیره هستند تا ظاهر این خودرو از بیرون نمایی شیک و جذاب داشته باشد.

استون مارتین ونکوییش برد پیت به لحاظ امکانات داخل خودرو نیز چیزی کم و کسر ندارد و تودوزی های داخل خودرو از بهترین چرم ساخته شده است.

در این قسمت به خاتمه فهرست خودروها، موتورسیکلت ها و هواپیما و هلیکوپتر برد پیت رسیدیم، از آنجایی که مطمئن هستیم شما هم به عنوان هوادار برد پیت اطلاعات جالبی از این سلبریتی می دانید، پیشنهاد می کنیم در قسمت نظرات ما و سایر کاربران را در جریان این اطلاعات مفید قرار دهید.

منبع: hotcars

منبع: برترین ها

به "نگاهی به کلکسیون هواپیما ها و خودرو های برد پیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به کلکسیون هواپیما ها و خودرو های برد پیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید