پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه های ایران هلث و اینوتکس برپا می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران- خبرنگاران- پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های ایران هلث واینوتکس با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برپا می گردد.

پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه های ایران هلث و اینوتکس برپا می گردد

به گزارش روز چهارشنبه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، بیست ودومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی (ایران هلث) با هدف ارائه آخرین توانمندی های صنعت سلامت ایران طی روزهای 19 تا 22 خرداد 98 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور بیش از 600 شرکت داخلی و خارجی برگزار می گردد.

همچنین هشتمین دوره نمایشگاه اینوتکس افزایش تعامل بین سرمایه گذاران و استارت آپ ها و شرکت های فناور نیز همزمان با نمایشگاه ایران هلث در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با شعار اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف با حضور بیش از 400 استارت آپ، شرکت های دانش بنیان و فناور، شتابدهنده، پارک فناوری، مخترع، مرکز رشد، سرمایه گذار خطرپذیر، منتور و مشاور برگزار خواهد شد.

پاویون شرکت های دانش بنیان با هدف نمایش توانمندی های شرکت های دانش بنیان در سال رونق فراوری در این دو نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد.

شرکت های دانش بنیان علاقه مند می توانند جهت حضور در پاویون ضمن ثبت نام در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی www.bpms.nsfund.ir ، با مجری برپایی پایون به شماره 09387557049 تماس بگیرند.

علمی ** 9340** 1055

منبع: ایرنا

به "پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه های ایران هلث و اینوتکس برپا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاویون دانش بنیان ها در نمایشگاه های ایران هلث و اینوتکس برپا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید