یزدانی: برای مرحله نیمه نهایی تقویت می شویم، صنایع در پی قهرمانی است، با رعایت عدالت اسپانسرها دلگرم می شوند

به گزارش مجله کامپیوتر، سرمربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران گفت: اگر عدالت در رقابت های لیگ به درستی رعایت گردد، اسپانسرها برای حضور در کشتی دلگرم می شوند.

یزدانی: برای مرحله نیمه نهایی تقویت می شویم، صنایع در پی قهرمانی است، با رعایت عدالت اسپانسرها دلگرم می شوند

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله کامپیوتر، رقابت های دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور در گروه ب با برگزاری مسابقات تیم های صنایع مازندران، ستارگان ساری، خراسان جنوبی و باشگاه ورزشی مقاومت در سالن سیدرسول حسینی شهر ساری به پایان رسید و تیم صنایع مازندران با توجه به نتایج کسب شده به عنوان تیم برتر به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

رضا یزدانی سرمربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران پس از صعود به دور بعدی رقابت های لیگ به خبرنگار مجله کامپیوتر گفت: ما در دور رفت نتوانستیم از همه ظرفیت های خود استفاده کنیم، اما در دور برگشت تقریباً نفراتی را که در اختیار نداشتیم به ما اضافه شدند و در مجموع بچه ها عملکرد نسبتاٌ مطلوبی داشتند.

دارنده دو مدال طلا و دو برنز دنیا تأکید کرد: هنوز ما از همه توان خود استفاده نکردیم و مطمئن باشید برای مرحله نیمه نهایی و فینال تیم تقویت خواهد شد، چراکه همچنان در بعضی اوزان با مشکل روبرو هستیم. رقابت در گروه ب لیگ برتر کشتی آزاد نسبت به سایر گروه ها سخت تر بود، چراکه تیم ستارگان با توجه به پتانسیل کشتی گیران داخلی و خارجی یکی از مدعیان بود، اما به لطف خدا و کوشش اعضای تیم توانستیم راهی دور بعد شویم.

دارنده سه مدال طلای بازی های آسیایی با ابراز امیدواری از اینکه عدالت در تمام ابعاد رعایت گردد، توضیح داد: اگر در پی جذب اسپانسرها برای کشتی هستیم باید کشتی گیران را دلگرم کنیم. یکی از مواردی که در سال های اخیر همیشه باعث دور شدن حامیان اقتصادی شده عدم رعایت عدالت و اتفاقاتی است که شاید باز کردن آن در این مقطع خوشایند نباشد، اما ما به فدراسیون کشتی و سازمان لیگ اعتماد کامل داریم و امیدوار هستیم با اجرای صحیح قانون و عدالت محوری موجب شوند همه چیز در وسط میدان مسابقه معین گردد و هر تیمی برتر بود به حقش برسد.

سرمربی تیم کشتی آزاد صنایع مازندران در پایان گفت: برای حضور در مراحل نیمه نهایی و فینال برنامه داریم و از آنجا که سکوی قهرمانی را نشانه گرفته ایم برای رسیدن به این مهم با همه توان کوشش خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یزدانی: برای مرحله نیمه نهایی تقویت می شویم، صنایع در پی قهرمانی است، با رعایت عدالت اسپانسرها دلگرم می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدانی: برای مرحله نیمه نهایی تقویت می شویم، صنایع در پی قهرمانی است، با رعایت عدالت اسپانسرها دلگرم می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید