10 نکته مهم هنگام خرید اسباب بازی که حتما باید آن را بدانید!10 نکته ای که هنگام خرید تاب و سرسره کودک، خرید کالسکه نوزاد و اسباب بازی باید در نظر داشته باشید

به گزارش مجله کامپیوتر، 10 نکته ای که هنگام خرید تاب و سرسره کودک، خرید کالسکه نوزاد و اسباب بازی باید در نظر داشته باشید

محققان زیادی ثابت نموده اند که بازی روی شکل گیری شخصیت کودک نقش به سزایی دارد. امروزه به بازی تنها به چشم یک سرگرمی نگاه نمی گردد. بلکه بازی ابزاری برای رشد و پرورش کودک شناخته می گردد. ابزار بازی زیادی در روزگار ما در اختیار والدین است که از آن می توان به نحو احسن استفاده کرد. اما با تنوع کنونی بازار و مسائل زیادی که برای خرید لوازم بازی مورد احتیاج وجود دارد، چاره چیست؟ ما در این مقاله به آنالیز مهم ترین نکاتی که که باید قبل از خرید تاب و سرسره کودک، خرید کالسکه نوزاد و اسباب بازی در نظر بگیرید، خواهیم پرداخت.

10 نکته مهم هنگام خرید اسباب بازی که حتما باید آن را بدانید!10 نکته ای که هنگام خرید تاب و سرسره کودک، خرید کالسکه نوزاد و اسباب بازی باید در نظر داشته باشید

خرید تاب و سرسره کودک

تاب و سرسره یکی از اقلامی است که برای بچه ها در هر سنی مجذوب نماینده است. این وسایل بازی که تا چند دهه پیش تنها در پارک ها قابل دسترسی بود، امروزه به راحتی می توان در هر خانه و اتاق کودکی جای بگیرد. برای خرید تاب و سرسره کودک باید به نکات اساسی توجه کرد. بچه ها می توانند از بازی با اسباب بازی های خود بسیار لذت ببرند. با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید که ایمنی همواره باید در درجه اول باشد. سالانه هزاران کودک بر اثر استفاده از اسباب بازی مجروح می شوند. بنابراین در خرید تاب و سرسره کودک نیز باید این موضوع را در نظر بگیرید که از ایمنی کافی هنگام بازی برخوردار باشد تا کودک به هنگام بازی ایمن باشد.

نکته بعدی که باید به آن توجه کنید اندازه بودن آن است. سرسره های کودک در اندازه و سایزهای متفاوتی در دسترس است. بنابراین می توانید با توجه به سن و اندازه کودکتان مناسب ترین مدل را برای خرید انتخاب کنید. برای مثال در سایت تابان تویز به راحتی می توانید انواع و اقسام سرسره کودک را مشاهده کنید و با توجه به سلیقه خود مناسب ترین مدل را انتخاب کنید.

خرید کالسکه نوزاد

خرید کالسکه نوزاد مناسب می تواند در سهولت و دسترسی برای انجام کارهای روزانه شما با کودک تفاوت ایجاد کند. از پیاده روی در پارک گرفته تا پیاده روی در مرکز خرید همه برای شما آسان تر خواهد شد.

چه برای پیاده روی آرام به پارک بروید و چه برای خرید و یک گشت و گذار طولانی، یک کالسکه برای زندگی با کودک لازم است. کالسکه مناسب نه تنها مکانی امن برای نشستن یا چرت زدن به کودک می دهد، بلکه مکانی را برای شما فراهم می نماید تا همه ملزومات ضروری، از دستمال مرطوب و پوشک گرفته تا لباس و پستانک اضافی را در در آن جای دهید.

اما یافتن برترین کالسکه آسان نیست. بازار مملو از انواع مختلف مدل ها و قیمت ها است که تا چند میلیون تفاوت قیمت دارد. بنابراین قبل از خرید ابتدا بودجه خود را در نظر بگیرید. سپس، در خصوص چگونگی استفاده از کالسکه برای محدود کردن گزینه های خود فکر کنید. چند سوال کلیدی از خود بپرسید، مانند: کجا می خواهید از آن بهره ببرید؟ کجا می خواهید آن را نگه دارید؟ چند نوزاد از آن استفاده می نمایند؟ و چقدر وسایل دارند؟

یک کالسکه سبک وزن، سفر (و ذخیره سازی) را آسان می نماید، در حالی که سیستم های کالسکه با کارکرد بالا دارای ویژگی های مفیدی مانند جای اضافی و جایگاه ماشین هستند. برای برخی، یک مدل اولیه برای استفاده گاه به گاه کاملا مناسب است. برای برخی دیگر، استفاده از مدل پیشرفته تر ارزش بیشتری دارد. حتی اگر یک سرمایه گذاری بزرگ به نظر برسد. اگر مکررا بچه را بیرون می برید یا قصد دارید چند فرزند داشته باشید، به احتمال زیاد کالسکه شما کیلومترها و سال ها استفاده می شود.

اگر حوصله گشتن در بازار را ندارید و می خواهید با فراغ خاطر محصول خود را انتخاب کنید. در خصوص ویژگی های آن بدانید و جستجو کنید، استفاده از اینترنت گزینه خوبی است. سایت تابان نیوز یک سایت تخصصی در زمینه اسباب بازی و لوازم کودک است که می تواند به شما برای خرید کالسکه نوزاد یاری کند.

خرید اسباب بازی

خرید اسباب بازی یکی از مهم ترین بخش برای شکل گیری شخصیت و رشد کودک است. این بخش از زندگی کودک نباید نادیده گرفته شود و یا با چیزی جایگزین شود. اما خرید اسباب بازی مناسب نیز کار آسانی نیست. باید نکات زیادی را در یک خرید مناسب در نظر بگیرید.

  • رده بندی سنی بسته بندی اسباب بازی را رعایت کنید. اطمینان حاصل کنید که چیزی را انتخاب کنید که مناسب سن کودک باشد. اطلاعات مربوط به سن در بسته بندی اسباب بازی در خصوص اندازه باهوش بودن کودک نیست. این هدایت ایمنی بر اساس توانایی های رشد بچه ها در یک سن خاص و ویژگی های خاص اسباب بازی است.
  • اسباب بازی متناسب با سن و علایق کودک انتخاب کنید. اسباب بازی کامل آن است که مناسب سن و علایق کودک باشد. اگر اسباب بازی بیش از حد پیشرفته باشد، کودک ناامید می شود و اگر خیلی ساده باشد، خسته می شود.
  • از اسباب بازی هایی با قطعات کوچک برای بچه ها زیر 3 سال اجتناب کنید. اسباب بازی هایی که دارای قطعات کوچک هستند برای بچه ها بزرگتر مناسب است، اما می تواند برای بچه ها 3 سال و کوچکتر خطر خفگی ایجاد نمایند. اسباب بازی هایی که حاوی قطعات کوچک هستند، دارای برچسب هشداردهنده بر روی بسته بندی بوده و بر این اساس از نظر رده سنی طبقه بندی می شوند، بنابراین هنگام خرید مراقب باشید. در خانه، حتما اسباب بازی هایی با قطعات کوچک را دور از بچه ها کوچکتر نگهداری کنید.
  • اسباب بازی های فروشگاه را از نظر قطعات محکم آنالیز کنید.اطمینان حاصل کنید که اسباب بازی می تواند در برابر سختی های بازی کودک مقاومت کند.
  • وسایل حفاظتی برای دوچرخه و … خریداری کنید.دوچرخه سواری، روروک مخصوص بچه ها، اسکوتر، اسکیت بورد و سایر دوچرخه ها می توانند هدیه ای عالی برای فعال شدن بچه ها باشند، اما به یاد داشته باشید که همراه آن یک کلاه ایمنی، زانوبند و سایر وسایل حفاظتی نیز خریداری کنید.
  • در پی اسباب بازی هایی باشید که کنترل صدا دارند. اسباب بازی ها دارای استانداردهای ایمنی هستند که سطح صدا را محدود می نماید. اما ایده خوبی است قبل از خرید به اسباب بازی هایی که صدا می دهند، گوش دهید تا از مناسب بودن آنها برای کودک مطمئن شوید. سطوح قابل قبول صدا اغلب به ترجیح شخصی است، بنابراین در پی اسباب بازی هایی با کنترل صدا باشید تا صدا را با محیط خانواده تنظیم کنید.
  • جعبه اسباب بازی مناسب را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که جعبه های اسباب بازی با روکش ناایمن قفل نشده و دارای ویژگی های ایمنی خاصی مانند سوراخ های هوا، لولا های فنری و فاصله هایی در لولا هستند. این ویژگی یاری می نماید تا مطمئن شوید انگشتان کودک گیر نمی نمایند. اگر قبلا یکی ندارید، به فکر تهیه آن باشید.
  • هنگام باز کردن بسته بندی، ایمنی را به خاطر بسپارید. قبل از دادن اسباب بازی به کودک کوچک، تمام اسباب بازی را خارج نموده و دور بیندازید.
  • از سایتی که می شناسید و به آن اعتماد دارید، خرید کنید. ممکن است برخی از فروشگاه های اسباب بازی های غیر استاندار را برای فروش عرضه نمایند که در دراز مدت برای کودک شما ایجاد مشکل کند. بنابراین حتما باید به این موضوع اهمیت ویژه ای بدهید تا سلامت کودک شما به خطر نیوفتد.

تابان تویز با تجربه فراوان در زمینه اسباب بازی کودک یک سایت مطمئن و ایمن برای خرید انواع اسباب بازی است. می توانید در این سایت با تنوع بسیار زیاد خرید کنید. اسباب بازی در بسته بندی حرفه ای درب منزل شما تحویل داده خواهد شد.

منبع: اتاق

به "10 نکته مهم هنگام خرید اسباب بازی که حتما باید آن را بدانید!10 نکته ای که هنگام خرید تاب و سرسره کودک، خرید کالسکه نوزاد و اسباب بازی باید در نظر داشته باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 نکته مهم هنگام خرید اسباب بازی که حتما باید آن را بدانید!10 نکته ای که هنگام خرید تاب و سرسره کودک، خرید کالسکه نوزاد و اسباب بازی باید در نظر داشته باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید