ارتباط ساعات سرانجام کار صنوف و ترافیک در روزهای کرونایی

به گزارش مجله کامپیوتر، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم از تمامی ادارات و صاحبان صنوف خواست که برای پیشگیری از ترافیک سنگین در ساعات منتهی به منع تردد شبانه به زمان اعلام شده برای خاتمه فعالیت صنوف توجه داشته باشند.

ارتباط ساعات سرانجام کار صنوف و ترافیک در روزهای کرونایی

سرهنگ علی همه خانی در گفت وگو با مجله کامپیوتر، با اشاره به محدودیت های اعمال شده برای تردد در سطح شهر گفت: درخواست ما از رانندگان این است که برای آنکه جریمه نشوند، زمان خود را مدیریت نمایند. در حال حاضر ساعت سرانجام کار صنوف 18 اعلام شده است، بنابراین از ساعت 18 تا 21 ، سه ساعت زمان وجود دارد تا شهروندان از محل کار به منازل خود بازگردند. پس در این شرایط حتی با وجود بعضی از مداخلات جوی هم دیگر نباید نگرانی بابت دیر رسیدن از خانه به محل کار وجود داشته باشد، مگر اینکه مدیریت زمان صورت نگیرد.

وی ادامه داد: عدم مدیریت زمان سبب می گردد تا بعضی از رانندگان تا پس از ساعت 21 نیز در معابر حضور داشته و حجم ترافیک نیز بالا باشد، در این میان بعضی دست به اقداماتی نظیر مخدوش کردن پلاک و ... می زنند تا جریمه نشوند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم ادامه داد: درخواست پلیس از همه صاحبان صنوف و مشاغل و ادارات این است که به مصوبات ستادملی مقابله با کرونا پایبند بوده و کارکنان و کارمندان خود را در همان موعد مقرر از محل کار ترخیص نمایند تا پیامدهایی نظیر ترافیک سنگین و ... در معابر ایجاد نگردد.

به گفته همه خانی، اگر آستانه تحمل راننده ای پایین باشد این موضوع می تواند آغازگر بروز رفتارهای غلط ترافیکی شده و راننده را مجبور به انجام بعضی کارها مانند مخدوشی پلاک ، رانندگی با سرعت های بالا ، سبقت غیرمجاز ، عبورهای خطرناک و با سرعت از چراغ قرمز ، عدم توجه به فرامین پلیس مستقر در معابر، عبور از محل های ممنوع و پرخاشگری در حین رانندگی کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ارتباط ساعات سرانجام کار صنوف و ترافیک در روزهای کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتباط ساعات سرانجام کار صنوف و ترافیک در روزهای کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید