انصارالله یمن: توقیف شناور ایرانی حامل سلاح توسط آمریکا صحت ندارد

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس شورای عالی سیاسی یمن ادعای آمریکا مبنی بر توقیف یک شناور ایرانی حامل قطعات موشکی را تکذیب کرد.

انصارالله یمن: توقیف شناور ایرانی حامل سلاح توسط آمریکا صحت ندارد

به گزارش ایسنا به نقل از المنار، محمد علی الحوثی، رئیس شورای عالی سیاسی یمن امروز(شنبه) در یک سخنرانی گفت: ادعاهای آمریکا مبنی بر توقیف یک کشتی ایرانی حامل قطعات موشکی برای انتقال به ما صحت ندارد.

وی که در صنعا پایتخت یمن در مراسم افتتاح یک مجتمع درمانی سخنرانی می کرد گفت: متجاوزان حتی اجازه ورود کشتی های حامل نفت و دارو به کشور ما را نمی دهند پس چگونه کشتی حامل قعات موشک می تواند عبور کند.

الحوثی در ادامه از عربستان و امارات خواست که به تجاوز خود سرانجام دهند و افزود: اگر این تجاوزها متوقف نشود ملت یمن می تواند با قدرت موشکی و پهپادی خود ضربات درناکی به آن ها وارد کند.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن همچنین اقدام وزارت خزانه داری آمریکا در قرار دادن نام چند فرمانده عراقی در لیست تروریستی خود را محکوم و گفت: تروریست های واقعی آمریکایی ها هستند که ملت ما را محاصره و به قتل می رساند همانگونه که ملت عراق را محاصره و به قتل رساند.

به گزارش ایسنا، آمریکا اخیرا مدعی شده بود که یک کشتی ایرانی حامل قطعات موشکی که قرار بود به یمن ارسال شود را توقیف کرده است.

وزارت خزانه داری آمریکا اخیرا چهار شخصیت عراقی به نام های خمیس فرحان الخنجر العیساوی، قیس الخزعلی(رهبر عصائب اهل الحق)و برادر وی لیث الخزعلی و حسین فلاح اللامی را در لیست تحریم خود قرار داد.

منبع: عصر ایران

به "انصارالله یمن: توقیف شناور ایرانی حامل سلاح توسط آمریکا صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله یمن: توقیف شناور ایرانی حامل سلاح توسط آمریکا صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید