اورواچ 2 میزبان شخصیتی نو، حالت های تازه و محتوای بیشتر است؛ تریلر آن را ببینید

به گزارش مجله کامپیوتر، اورواچ 2 (Overwatch 2) را نمی تواند پیروز ترین بازی بلیزارد نامید. با این حال این بازی همچنان یکی از محبوب ترین عناوین آنلاین بوده که هواداران بسیار زیادی دارد. اورواچ 2 در اصل یک روند مالی کاملاً نو برای بازی اورواچ 1 بود و نظرات در خصوص آن کاملاً متغیر بودند. حال هرچه که باشد اینطور که به نظر می رسد شرکت سازنده از بازی خود ناامید نشده و تصمیم دارد برای آن محتوای بیشتری عرضه کند.

اورواچ 2 میزبان شخصیتی نو، حالت های تازه و محتوای بیشتر است؛ تریلر آن را ببینید

از زمان عرضه شرکت سازنده کوشش بسیاری نموده تا کاراکترهای بازی اورواچ پیشرفت بکنند. به همین علت هر کدام را ارتقاء داده و از طرفی موارد نو زیادی هم به مجموعه شخصیت های این بازی اضافه شده است. حال در تریلر نو این بازی به نام تهاجم (Invasion) بلیزارد از یک بخش نو به همراه یک کاراکتر نو به نام ایلاری (Illari) رونمایی نموده است. در کنار این موارد مأموریت های بیشتر و حالت های نوی به بازی اضافه شده است.

فصل تهاجم را می توان بزرگ ترین و مهم ترین فصل اورواچ 2 تا الان دانست. به علت اینکه در این فصل به اورواچ 2 حالت بازیکن علیه هوش مصنوعی (PvE) اضافه خواهد شد. همینطور اینکه یک حالت نو به بخش بازیکن علیه بازیکن (PvP) اضافه شده که باعث شده تنوع در اورواچ از همواره بیشتر باشد. یکی از نکات مهم فصل نو اورواچ اضافه شده ایلاری است. یک کاراکتر از دسته پشتیبانی (Support) که یک شمشیر خورشیدی بسیار بزرگ دارد.

بلیزارد هنوز از داستان ایلاری و ابزار آن رونمایی ننموده است. با این حال شما می توانید در تریلر ایلاری را به طور کامل و واضح ببینید. در تریلر حالت نو بخش چند نفره به نام فلش پوینت (Flashpoint) هم وجود دارد. در کنار این حالت نو دو نقشه نو هم به بازی اضافه شده که باعث شده بخش چند نفره اورواچ 2 بزرگ تر بشود.

در کنار این دو مورد بخش داستانی بازیکن علیه هوش مصنوعی هم به بازی اضافه شده است. در این بخش چندین مأموریت مختلف در بازی وجود دارند که بازیکنان به صورت همکاری (Co-Op) آن را به اتمام می رسانند. هدف از عرضه فصل ششم بازی اورواچ 2 بخش داستانی آن است. به این شکل که این بازی محتوای داستانی بسیار زیادی را دریافت خواهد نمود. منطقه این مراحل هم ریو د ژانیرو (Rio de Janeiro)، تورنتو و گوثنبرگ (Gothenberg) است. اینطور که بلیزارد شرح داده است، این بخش های داستانی دارای یک نقشه بسیار بزرگ و گسترده هستند.

در کنار همه این موارد به روزرسانی تهاجم محتوای ظاهری و آیتم های مختلف هم اضافه شده است. به این معنا که کاراکترهای مختلف اسکین های زیادی دریافت کردند و همینطور اینکه بخش تهاجم تنوع اسکین ها را در این بازی بسیار زیاد نموده است. بلیزارد اعلام نموده که به زودی اطلاعات بیشتری از فصل ششم بازی به همراه کاراکتر ایلاری منتشر خواهد نمود.

منبع: PCGamesn

منبع: دیجیکالا مگ

به "اورواچ 2 میزبان شخصیتی نو، حالت های تازه و محتوای بیشتر است؛ تریلر آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اورواچ 2 میزبان شخصیتی نو، حالت های تازه و محتوای بیشتر است؛ تریلر آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید