با اسنپ دکتر خدمات پزشکی و پرستاری را در منزل دریافت کنید

به گزارش مجله کامپیوتر، این روزها به دلیل پاندمی کرونا، بیشتر از هر وقت دیگری دریافت خدمات و مراقبت های پزشکی آنلاین و انجام آزمایش های پزشکی درمنزل اهمیت پیدا نموده است. براساس آمارها، مراجعه بیماران سرپایی به مطب ها و مراکز پزشکی کاهش قابل توجهی داشته و بسیاری ترجیح می دهند برای کاهش احتمال ابتلا به کرونا مراجعه به پزشک و انجام آزمایش و خدمات پزشکی را به تعویق بیندازند. گرچه این راه برای کاهش احتمال ابتلا به کرونا موثر باشد، اما می تواند بسیار خطرناک باشد. در چنین شرایطی استفاده از خدمات پزشکی آنلاین و در منزل و استفاده از پلتفرم هایی مثل اسنپ دکتر می تواند راهکاری ساده برای دسترسی سریع و ایمن به خدمات پزشکی و پرستاری باشد.

با اسنپ دکتر خدمات پزشکی و پرستاری را در منزل دریافت کنید

معرفی خدمات پرستاری در منزل اسنپ دکتر

هدف از ارائه خدمات پرستاری در منزلِ اسنپ دکتر، ایجاد دسترسی راحت به خدمات پرستاری و آسوده کردن خاطر افراد از در اختیار داشتن راحت خدمات پرستاری چون کشیدن بخیه، تزریقات، سرم تراپی، سونداژ، ساکشن تراپی (جمع آوری و استخراج ترشحات و خون آبه، ان جی(لوله تغذیه از بینی به معده)، پانسمان، بازکردن گچ اندام ها، تست قند خون، نوار قلب و غیره است. این خدمات از سوی پرستاران و مراکز تخصصی معتبر و مورد اعتماد و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی، در منزل یا محل کار شما انجام می گردد. شما می توانید به وسیله اپلیکیشن و یا سایت اسنپ دکتر از خدمات پرستاری در منزل بهره ببرید. خدمات پرستاری حداکثر 3 ساعت بعد از هماهنگی به وسیله پلفترم اسنپ دکتر در اختیار شما قرار می گیرد.

خدمات پرستاری در منزل در شهرهای تهران، کرج، قم، مشهد، اصفهان، شیراز و کرمانشاه در اپلیکیشن اسنپ دردسترس است. برای استفاده از خدمات پرستاری در منزل کافی است در اپلیکیشن اسنپ به سرویس پزشک و مشاور بروید و سرویس خدمات پرستاری و تزریقات در منزل را انتخاب کنید. اسنپ دکتر خدمات فیزیوتراپی، رادیولوژی و آزمایش در منزل را هم به کابران ارائه می دهد که در حال حاضر تنها در شهر تهران قابل دسترسی است.

ویزیت پزشک عمومی و متخصص

اسنپ دکتر علاوه بر فراهم کردن امکان مشاوره پزشکی تلفنی و متنی، امکان ویزیت حضوری پزشک در منزل را هم برای کاربران فراهم نموده است و در مواردی که شما احتیاج به حضور پزشک عمومی یا تخصصی در منزل داشته باشید، می توانید از این امکان بهره ببرید. ویزیت پزشکان متخصص در زمینه هایی چون متخصص عفونی و کرونا، داخلی، اعصاب، قلب و عروق، اورولوژی، جراح، اطفال، طب اورژانس، ارتوپدی، زنان و روانپزشک ارائه می گردد.

البته این سرویس برای موارد اورژانسی نیست و برای ویزیت های اورژانسی بهتر است با شماره 115 تماس گرفته گردد. در حال حاضر، استفاده از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل اسنپ دکتر در شهرهای تهران، کرج، قم، شیراز، مشهد و اصفهان و خدمات ویزیت پزشک متخصص در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز فراهم شده است. با انتخاب سرویس ویزیت پزشک عمومی در منزل در بخش پزشک و مشاور اپلیکیشن اسنپ شما می توانید پس از پرداخت هزینه و واردکردن اطلاعات درخواست خود را ثبت کنید.

آزمایش در منزل

خدمات آزمایش در منزل اسنپ دکتر هم برای ایجاد دسترسی راحت به خدمات پزشکی و همچنین کاهش مراجعه حضوری به مراکز درمانی ارائه می گردد. آزمایش هایی چون آزمایش خون، تیروئید، آزمایش های هورمونی زنان، ایدز و هپاتیت و چکاپ زنان و مردان، سالمندان و بچه ها قابل دسترسی است. شما می توانید به وسیله اپلیکیشن و سایت اسنپ دکتر نسبت به رزرو خدمات آزمایش در منزل اقدام کنید. همچنین شرکت ها و سازمان ها می توانند برای جلوگیری از گسترش کرونا در محل کار و جلوگیری از ابتلای کارمندان خود به کرونا، از آزمایش های سازمانی کرونا استفاده نمایند.

همچنین امکان استفاده از بیمه درمانی در این سرویس وجود دارد و می توانید مستقیم با عکس نسخه پزشک نیز آزمایش خود را درخواست دهید. این خدمات توسط پرستاران و مراکز تخصصی معتبر و مورد اعتماد و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی، در منزل یا محل کار شما انجام می گردد.

منبع: فرارو

به "با اسنپ دکتر خدمات پزشکی و پرستاری را در منزل دریافت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اسنپ دکتر خدمات پزشکی و پرستاری را در منزل دریافت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید