برگزارکنندگان مراسم ختم دستگیر شدند

به گزارش مجله کامپیوتر، دادستان ماهشهر با حضور پنهانی در یک مراسم سوگواری که با وجود هشدار های ستاد مقابله با کرونا در شهر برگزار شده بود دستور دستگیری برگزارکنندگان مراسم را صادر کرد.

برگزارکنندگان مراسم ختم دستگیر شدند

به گزارش میزان، عصر پنجشنبه در فاز 3 بندر ماهشهر خانواده ای برخلاف مصوبات ستاد مقابله با کرونا اقدام به برگزاری مراسم ختم و تیراندازی هوایی کردند. دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر به محض اطلاع از برگزاری این مراسم به طور ناشناس در محل حضور یافت و دستورات لازم برای برخورد با هنجارشکنان را صادر کرد.

محمدی دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر گفت: در پى برگزاری مراسم فاتحه و تجمعی که در خیابان پانزدهم فاز 3 برگزار شده بود به صورت ناشناس در محل حاضر شدم و با صدور دستور ویژه و حضور فعال نیروى انتظامى تعدادی از عاملان دستگیر و بازداشت شدند. دستگاه قضایی با قاطعیت با برگزارنمایندگان مراسمی که موجب تجمع مردم می گردد برخورد خواهد نمود.

وی اضافه کرد: متأسفانه هنوز عده اى خطر سرعت شیوع ویروس کرونا را درک نکرده اند یا نمی خواهند درک نمایند و باوجود این همه تذکر و آموزش و هشدار اقدام به برگزارى مراسم و تجمع می نمایند. دوباره هشدار می دهم با توجه به نظر کارشناسان بهداشت و درمان مبنى بر شیوع سریع ویروس کرونا در مجالس و مراسم به لحاظ عدم رعایت فاصله اجتماعى، وفق قانون با بانیان هرگونه مراسمى که موجب تجمع مردم گردد به علت تهدید علیه بهداشت عمومى بشدت و بدون اغماض برخورد خواهد شد.

منبع: فرارو

به "برگزارکنندگان مراسم ختم دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزارکنندگان مراسم ختم دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید