جف بیزوس در برابر منتقدان تسلیم شد ، افزایش حقوق 15 دلاری کارگران

به گزارش مجله کامپیوتر، شرکت آمازون از مدت ها پیش تحت فشار منتقدان قرار داشت که چرا حقوق کارمندان خود را افزایش نمی دهد. بر همین اساس پس از مدت ها نقد پیاپی، بالاخره جف بیزوس قانع شد حقوق کارگران خود را افزایش دهد.

جف بیزوس در برابر منتقدان تسلیم شد ، افزایش حقوق 15 دلاری کارگران

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی ان بی سی، حداقل دستمزد تازه شامل بیش از 250 هراز کارگر شرکت آمازون است که در بخش های متعددی فعالیت می نمایند. این کارگران می توانند نیمه وقت ، موقت یا فصلی باشند. حداقل 100 هزار کارمند آمازون به شکل فصلی با این شرکت کار می نمایند.

آمازون می گوید که تأثیر این پرداخت ها بعدها در سه ماهه چهارم شرکت نمایش داده خواهد شد. یکی از منتقدان جف بیزوس ضمن استقبال از این اقدام در توییتر نوشت: امروز می خواهم اعلام کنم که آنچه جف بیزوس امروز انجام داده، نه تنها برای صدها هزار کارمند آمازون بسیار مهم است، بلکه می تواند تاثیری مثبت روی اغلب شرکت های سرشناس دنیا بگذارد.

تا پیش از این پرداخت های آمازون به شکل محلی ساعتی 10 دلار بود، اگرچه این رقم در بعضی استان ها کمی کمتر یا بیشتر می شد. افزون بر این که آمازون دستمزدها را در ایالات متحده تغییر داده است، دستمزد کارکنان بریتانیایی را برای حداقل تا حداکثر 10 الی 50 دلار (13.61 دلار) برای کارگران لندنی افزایش خواهد داد.

منبع: انتخاب

به "جف بیزوس در برابر منتقدان تسلیم شد ، افزایش حقوق 15 دلاری کارگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جف بیزوس در برابر منتقدان تسلیم شد ، افزایش حقوق 15 دلاری کارگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید