خرما در آستانه ماه مبارک رمضان گران می شود؟

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران از ثبات تقریبی قیمت خرما در ماه مبارک رمضان نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: 400 عمده فروش آجیل تهران در بازارهای مسقف هستند که امیدواریم برای خدمت بهتر در ماه رمضان باز شوند.

خرما در آستانه ماه مبارک رمضان گران می شود؟

به گزارش مجله کامپیوتر به نقل از تسنیم، مصطفی احمدی در خصوص بازار خرما در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: محصولی که از خرما در بازار است مربوط به سال گذشته بوده و قیمت ها نیز تابع عرضه، تقاضا، صادرات و تولید است و با توجه به شرایط احتمالا قیمت خرما تفاوت چندانی نسبت به سال گذشته نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه به هر حال ممکن است افراد سودجو در این یک هفته اقدام به خرید و نگهداری خرما کرده تا در ماه رمضان گران تر بفروشند، گفت: مغازه های آجیل و خشکبار در استان تهران امروز باز شده ولی امیدواریم به دلیل بسته بودن مغازه های عمده فروشی که در بازارهای مسقف هستند، دچار کمبود اقلام خشکبار و آجیل نشوند، زیرا 400 عمده فروش آجیل و خشکبار تهران در بازار مسقف فعالیت می کنند.

رییس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران در انتها خاطر نشان کرد: از امروز بازارهای غیر مسقف اجازه بازگشایی دریافت کردند و بر همین اساس مغازه های بازار مولوی که در خیابان هستند، می توانند فعالیت خود را شروع کنند و این امر باعث می شود، بخشی از کمبود خرده فروشان آجیل و خشکبار جبران شود.

  • کرونا بازار فروش آنلاین خرما را داغ کرد
منبع: همشهری آنلاین

به "خرما در آستانه ماه مبارک رمضان گران می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرما در آستانه ماه مبارک رمضان گران می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید