سلام بر ابراهیمبه چاپ صدوهفدهم رسید، گذر از تیراژ 685 هزار نسخه

به گزارش مجله کامپیوتر، محسن عمادی مسئول گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی در تبادل نظر با خبرنگاران، گفت: کتاب سلام بر ابراهیم با موضوع زندگی شهید ابراهیم هادی به تازگی به چاپ صد و هفدهم رسیده است.

سلام بر ابراهیمبه چاپ صدوهفدهم رسید، گذر از تیراژ 685 هزار نسخه

وی اضافه نمود: جلد دوم سلام بر ابراهیم هم که سال گذشته رونمایی و منتشر شد، به تازگی به چاپ چهاردهم رسیده است. دو مجلد مذکور زندگینامه و خاطرات دوستان، خانواده و همرزمان شهید هادی را در بر می گیرند. این شهید یکی از شهدای جاویدالاثر دوران دفاع مقدس است که به دلیل سیره و اخلاق خوشی که داشته، مورد توجه است.

مسئول گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی در ادامه گفت: از ابتدای چاپ جلد اول، این جلد تا به حال با مجموع شمارگان 685 هزار نسخه عرضه شده و جلد دوم هم طی 6 ماه که از چاپش گذشت، به تیراژ 100 هزار نسخه رسید.

عمادی در پاسخ به سوالی درباره خرید کتاب های سلام بر ابراهیم و جلد دومش، گفت: اکثرا پخشی ها هستند که این کتاب را می خرند و خیلی از آن ها هم از مراکز مستقر در خیابان انقلاب اند. این کتاب تقریبا هفته ای 2 تا 3 هزار نسخه فروش دارد.

وی همچنین از تجدید چاپ یک اثر دیگر این گروه فرهنگی اطلاع داد و گفت: کتاب دیگری که به تازگی تجدید چاپ نموده ایم، مدافعان حرم است که چاپ اولش مربوط به سال 93 و زمانی است که خیلی ها جرات نمی کردند از مدافعان حرم بگویند. در این کتاب، زندگینامه حضرت زینب (س) را 40 قسمت نموده ایم و به موازات این زندگینامه، داستان زندگی 40 شهید مدافع حرم از ایران، پاکستان، افغانستان، سوریه، لبنان، کشورهای آفریقا و کانادا هم درج شده است.

مسئول گروه فرهنگی شهید هادی ادامه داد: بعضی از ماجراهای مربوط به 40 شهید مذکور، پس از چاپ، انعکاس زیادی پیدا کردند؛ از جمله شهید کاظم عبدالامیر که زمان جنگ ایران و عراق، از شکنجه گرهای عراقی بود ولی طی سال های گذشته در زمره شهدای مدافع حرم نهاده شد.

عمادی گفت: کتاب مدافعان حرم هم به تازگی به چاپ ششم رسیده و مجموع تیراژش به رقم 28 هزار نسخه رسیده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سلام بر ابراهیمبه چاپ صدوهفدهم رسید، گذر از تیراژ 685 هزار نسخه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلام بر ابراهیمبه چاپ صدوهفدهم رسید، گذر از تیراژ 685 هزار نسخه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید