شان علی دایی رعایت نشد، از دائی توقع سکوت نداشته باشیم

به گزارش مجله کامپیوتر، علیرضا منصوریان عصر جمعه در سرانجام مسابقه پارس جنوبی جم و ذوب آهن اصفهان گفت: کیفیت زمین برای فوتبال خوب نبود و نیمه اول بازی مستقیم را ارائه کردیم و گل دقیقه 45 ما سرنوشت بازی را عوض کرد.

شان علی دایی رعایت نشد، از دائی توقع سکوت نداشته باشیم

وی اضافه نمود: برای ضربات ایستگاهی برنامه داشتیم و روی کرنرها کار کرده بودیم و به چیزی که می خواستیم رسیدیم و به گل اول خودمان در دقیقه 45 دست یافتیم و گل دوم را هم روی خلاقیت بازیکن جوانمان زدیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: تیم پارس جنوبی جم از معدود تیم هایی است که سال اول که به لیگ می آید و جز پنج شش تیم جدول قرار می گیرد و تیمی است که سخت می بازد. ما در دور رفت به این تیم در زمین خودمان باختیم.

وی گفت: تیم پارس جم باید دوباره حمایت شود چرا که مردم به فوتبال عشق و علاقه دارند و باید این تیم حفظ و حمایت شوند. اینجا هوا سنگین است و هواداران متحدی دارد و بازی برای همه تیم ها سخت است.

منصوریان در ارتباط با تیم شاهین بوشهر نیز گفت: شاهین از تیم های ریشه دار است. فوتبال استان بوشهر خیلی جان دار است و استان بوشهر به تکاپو می افتد که هر دو تیم حمایت شوند.

وی خواستار بهبود شرایط میزبانی در تیم ها شد و گفت: امکانات شهر جم را باید بیشتر و بهتر کنند که نخواهیم در عسلویه بمانیم و بعد برای مسابقه به جم بیاییم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در ارتباط با اخراج علی دایی اضافه نمود: همه جای آسیا علی دایی را می شناسند و علی دایی نمونه است. ایشان فرد خاصی در فوتبال آسیا و جهان است و باید به چنین آدم هایی کمک کنیم. از بین بردن نخبه فوتبال نباید انجام شود.

وی شرح داد: شأن دایی رعایت نشد. اگر در مورد بی پولی بازیکنانش صحبت می کند که فقط حق بازیکنانش را می خواهد و نباید چنین برخوردی با ایشان شود.

منصوریان ادامه داد: اگر دایی را به عنوان یک سمبل بشکنیم، من و امثال من چه کاری باید کنیم. چند نسل دیگر هم مثل علی دایی درست نمی شود. احترام او را نگه نداشتند.

وی اضافه نمود: فوتبال ما دچار یک مشکل اساسی است و همیشه یک وضعیت اقتصادی نامناسبی است. نمی توان از علی دایی توقع سکوت داشته باشیم. در مقابل مشکل بازیکنانش سکوت نمی کند.

پارس جنوبی جم با نتیجه دو بر صفر مقابل ذوب آهن اصفهان باخت.

ذوب آهن با پیروزی در این مسابقه با 36 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت و تیم پارس جنوبی جم 29 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شان علی دایی رعایت نشد، از دائی توقع سکوت نداشته باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شان علی دایی رعایت نشد، از دائی توقع سکوت نداشته باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید