ناراحتی شدید پرسپولیسی ها از اظهارات وزیر بهداشت

به گزارش مجله کامپیوتر، صحبت های وزیر بهداشت در خصوص قرنطینه اعضای پرسپولیس پس از بازگشت از هند باعث نگرانی اعضای این تیم شده است.

ناراحتی شدید پرسپولیسی ها از اظهارات وزیر بهداشت

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله کامپیوتر، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور طی روزهای گذشته در نامه ای به دکتر رئیسی معاون بهداشت، بر ضرورت قرنطینه کامل و انجام تست های مربوطه تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از هند تاکید کرد که این اتفاق باعث نگرانی و ناراحتی شدید اعضای تیم پرسپولیس شده است.

پرسپولیسی ها که در کشور هند به طور کامل در قرنطینه به سر می برند، تا به امروز هفت بار تست های کرونا را پشت سر گذاشتند و فقط برای صرف غذا و انجام تمرین اتاق های خود را ترک می کنند. به همین دلیل مدیران این باشگاه معتقدند با توجه به بازگشت کاروان پرسپولیس با پرواز اختصاصی و همچنین گذراندن تست های کرونا در هند و ایران، نیازی به قرنطینه مجدد سرخپوشان نیست.

همچنین کادر فنی پرسپولیس نیز معتقد است انتشار خبر قرنطینه بازیکنان پس از بازگشت به ایران باعث بر هم خوردن تمرکز سرخپوشان شده است.

در همین زمینه شنیده می شود مدیران پرسپولیس قصد دارند مذاکراتی را با مسئولان ستاد مبارزه با کرونا برای برطرف کردن این مشکل انجام دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ناراحتی شدید پرسپولیسی ها از اظهارات وزیر بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناراحتی شدید پرسپولیسی ها از اظهارات وزیر بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید