پست بانک ایران بعنوان بانک برتر در جشنواره شهید رجایی برگزیده شد

به گزارش مجله کامپیوتر، پست بانک ایران در جشنواره شهید رجایی سال 1399 و بر پایه نتایج ارزیابی عملکرد سال 1398 به عنوان بانک برتر دولتی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی برگزیده شد.

پست بانک ایران بعنوان بانک برتر در جشنواره شهید رجایی برگزیده شد

به گزارش خبرگزاری مجله کامپیوتر به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران؛ در مراسمی که روز دوشنبه دوازدهم آبان ماه سالجاری با حضور دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور مالی و دارایی، دکتر جمشید انصاری رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، معاونان وزیر، دکتر بهزاد شیری مدیرعامل این بانک و تعدادی از روسای سازمان های تابعه وزارت امور مالی و دارایی برگزار گردید، پست بانک ایران در بین بانک های تابعه این وزارت خانه در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان بانک برتر برگزیده شد.

بنابراین گزارش: در این مراسم دکتر دژپسند با اهدای لوح سپاس به بهزاد شیری برای کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی قدردانی کرد. متن تقدیر دکتر دژپسند بدین توضیح است:

جناب آقای دکتربهزاد شیری

مدیرعامل محترم پست بانک ایران

باسلام

وزارت امور مالی و دارایی به مثابه قلب تپنده توسعه مالی، نقش بسزایی درخدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به وسیله رشد و توسعه پایدار ایفاء می کند، لذا خدمتگذاری در این سنگر افتخاری سترگ از جانب ایزد منان می باشد.

با عنایت به همت و مساعدت ارزنده جنابعالی و همکاران محترمتان در آن بانک، درراستای جزء ب بخشنامه جشنواره شهید رجایی سال 1399 (نتایج ارزیابی عملکرد سال 1398) و براساس تصویب ستاد جشنواره وزارت امور مالی و دارایی در مجموعه بانک های تابعه وزارت متبوع به عنوان بانک برتر درمجموع شاخص های عمومی و اختصاصی برگزیده شده اید.

بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش آن مجموعه اعلام می نمایم.

فرهاد دژپسند

منبع: خبرگزاری آریا

به "پست بانک ایران بعنوان بانک برتر در جشنواره شهید رجایی برگزیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست بانک ایران بعنوان بانک برتر در جشنواره شهید رجایی برگزیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید