چه کنسرت هایی در راهند؟

به گزارش مجله کامپیوتر، ارکستر سمفونیک تهران، احسان خواجه امیری، علی زندوکیلی، پرواز همای، فرزاد فرزین و... کنسرت های خود را در هفته پیش رو برگزار می نمایند.

چه کنسرت هایی در راهند؟

مجله کامپیوتر در این گزارش مروری دارد بر بعضی کنسرت هایی که در بازه زمانی یک هفته (18 تا 24 خرداد) در تهران برگزار می شوند.

پرواز همای و گروه مستان 16 تا 20 خرداد در تالار وحدت روی صحنه می روند، بلیت های این کنسرت 50 تا 160 هزار تومان به فروش می رسد.

علی زندوکیلی 20 خرداد در برج میلاد تهران برای هوادارانش می خواند، قیمت بلیت های این اجرا از 70 هزار تومان شروع می گردد.

احسان خواجه امیری هم 21 خردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران جدیدترین کنسرت خود را برگزار می نماید، بهای بلیت اجرای او 70 تا 185 هزار تومان است؛ آرش و مسیح هم 22 خرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران اجرا خواهند کرد.

از سویی فرزاد فرزین 23 خرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می رود برای خرید بلیت های این کنسرت نیز باید 70 تا 185 هزار تومان پرداخت.

ارکستر سمفونیک تهران 22، 23 و 24 خرداد در تالار وحدت می نوازد، بلیت های این کنسرت که اجرای سمفونی نهم بتهوون است 45 تا 100 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

24 خرداد پس از اجرای ارکستر سمفونیک تهران فریدون ناصحی در تالار وحدت رسیتال پیانو می دهد؛ علاقه مندان برای خرید بلیت های این اجرا باید 30 تا 120 هزار تومان بپردازند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چه کنسرت هایی در راهند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کنسرت هایی در راهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید