چک کردن پیغام ها با آینه هوشمند

به گزارش مجله کامپیوتر، با هوشمندترین آینه دنیا Savvy کنترل تمامی دستگاه های الکترونیکی خانه را در دست گرفته و ضمن حضور فعال در شبکه های اجتماعی، از جدیدترین و به روزترین اخبار دنیا آگاه شوید.

چک کردن پیغام ها با آینه هوشمند

این آینه هوشمند به سهولت درهر نقطه از خانه نصب شده و همانند یک جاسوس باتجربه امنیت محیط داخلی و خارجی را رصد می نماید. تنها کافی است این فناوری را با سیستم های امنیتی و چراغ های حیاط هماهنگ نموده و امنیت محیط را تحت کنترل بگیرید.

این سیستم همچنین به ترموستات ها و چراغ های هوشمند نیز متصل شده و انرژی محیط داخلی را به گونه ای متناسب در فصول مختلف تنظیم می نماید.

با اتصال این آینه به شبکه های اجتماعی دیگر نیازی نیست تا کاربران به تلفن های همراه یا تبلت خود مراجعه نموده و پیغام های خود را چک نمایند. چرا که این سیستم با صفحه نمایشی بزرگ دسترسی کاربر به تمامی شبکه های اجتماعی را فراهم نموده و ارسال و دریافت پیغام های شخصی برای دوستان و اعضای خانواده رادرهر نقطه از جهان فراهم می نماید. با وجود چنین سیستم هوشمندی در خانه دیگر نیازی نیست تا کاربران به باشگاه های ورزشی مراجعه نمایند؛ چرا که آنها می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی برنامه های ورزش و تناسب اندام خود را دانلود نموده و به صورت آنلاین در برترین کلاس های ورزشی جهان شرکت نمایند.

یکی دیگر از قابلیت های این آینه هوشمند دسترسی به جدیدترین اخبار روز، وضعیت آب و هوا و تقویم است. کاربران می توانند در حالی که جلوی آینه ایستاده و مسواک می زنند سری به اخبار روز زده و جدیدترین ژورنال های موردعلاقه خود را مطالعه نمایند. این سیستم موسیقی نیز پخش نموده و جدیدترین اطلاعات در مورد آلبوم خوانندگان مطرح جهان را در اختیار شما می گذارد. با یاری این فناوری شما می توانید به مجموعه ای بی نظیر از کتاب های آشپزی جهان دسترسی پیدا نموده و ایده هایی جذاب در سرو غذا و چیدن میز غذاخوری را آموزش ببینید.

منبع: ایران آنلاین

به "چک کردن پیغام ها با آینه هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چک کردن پیغام ها با آینه هوشمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید