گسترش سریع شبکه نسل پنجم در شهرهای بزرگ آمریکا

به گزارش مجله کامپیوتر، اپراتورهای بزرگ مخابراتی در آمریکا رقابت برای ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه را شروع نموده اند و وریزون از جمله شرکت های پیشتاز در این زمینه است.

گسترش سریع شبکه نسل پنجم در شهرهای بزرگ آمریکا

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله کامپیوتر به نقل از انگجت، وریزون اعلام نموده که تا قبل از انتها سال 2019 میلادی خدمات مخابراتی نسل پنجم خود را در بیش از 30 شهر بزرگ آمریکا ارائه می دهد و در حال حاضر این خدمات را در شهرهایی همچون آتلانتا، دیترویت، ایندیناپلیس و واشنگتن دی سی فعال نموده است.

وریزون همچنین از رشد سریع تعداد مشترکان خدمات نسل پنجم خود خبر داده و مدعی شده که تعداد این مشترکان در بعضی شهرهای آمریکا در عرض مدت کوتاهی دو برابر شده است.

وریزون برای ترغیب کاربران و مشترکان به منظور مهاجرت و استفاده از خدمات نسل پنجم این خدمات را در بعضی مناطق عمومی مانند ورزشگاه ها، پارک ها و محوطه های دانشگاهی ارائه می دهد تا عموم مردم با مزایای استفاده از خدمات یادشده آشنا شوند.

شیکاگو، مینیاپلیس، دنور و پروویدنس و سنت پاول تازه ترین شهرهایی هستند که خدمات نسل پنجم وریزون در آنها در دسترس قرار گرفته است. در حال حاضر گوشی های محدودی با این فناوری پرسرعت و با کیفیت سازگاری دارند که از جمله آنها می توان به گوشی های گالکسی اس 10 سامسونگ، وی 50 تین کیو ال جی، اینسیگو مای فای، موتو زد 3 و زد 4 اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "گسترش سریع شبکه نسل پنجم در شهرهای بزرگ آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گسترش سریع شبکه نسل پنجم در شهرهای بزرگ آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید