گل محمدی: مرتضی تبریزی بهترین مهاجم ایران است

به گزارش مجله کامپیوتر، سرمربی جدید پرسپولیس تصور می کرد مرتضی تبریزی در لیست مازاد استقلال قرار گرفته و فرهاد مجیدی او را نمی خواهد.

گل محمدی: مرتضی تبریزی بهترین مهاجم ایران است

در شماره قبلی نوشتیم باشگاه پرسپولیس به مرتضی تبریزی پیشنهاد داده نیم فصل دوم در این تیم بازی کند. با توجه به شرایط نه چندان مطلوب مرتضی تبریزی در استقلال، انتشار این خبر تعجب خیلی ها را به دنبال داشت در حالی که واقعیت داشت.

به گزارش خبر ورزشی، دیروز معاون باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می گردد مرتضی تبریزی در آستانه پیوستن به پرسپولیس بوده و به همین دلیل باشگاه رضایتنامه او را صادر ننموده، گفت: تیم های شهرخودرو، تراکتور، ذوب آهن و فولاد خوزستان خواستار جذب تبریزی بوده و از طرف پرسپولیس هم ظاهراً با خود تبریزی صحبت نموده بودند. تبریزی در لحظه آخر گفت می خواهد در استقلال بماند و حقش را بگیرد!

شاید باور نکنید، اما یحیی گل محمدی در محافل خصوصی همیشه می گوید مرتضی تبریزی بهترین مهاجم ایران است! این طرز تفکر به خاطر عملکرد این بازیکن در دوران حضور یحیی گل محمدی در ذوب آهن اصفهان است.

مرتضی تبریزی در تیم اصفهانی برگ برنده یحیی گل محمدی بود که در ملاقات های ذوب آهن به ویژه برابر همین پرسپولیس گل زده و تیمش را نجات داده است. بر همین اساس یحیی گل محمدی از مدیران باشگاه پرسپولیس خواست به هر شکل ممکن مرتضی تبریزی را جذب نمایند.

سرمربی جدید پرسپولیس تصور می کرد مرتضی تبریزی در لیست مازاد استقلال قرار گرفته و فرهاد مجیدی او را نمی خواهد.

گل محمدی هم به استناد به این تصور به دنبال خرید مرتضی تبریزی رفت تا او را احیا کند. شنیدیم سرمربی جدید پرسپولیس حتی مدعی شده بود اگر تبریزی به این تیم بیاید دوباره او را به روز های اوج برمی گرداند.

منبع: عصر ایران

به "گل محمدی: مرتضی تبریزی بهترین مهاجم ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: مرتضی تبریزی بهترین مهاجم ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید